KOLOROWY RELAKS

By Ola Lewczuk - 2/27/2018


Błogi stan lenistwa po mazurskim weekendzie przeciągnął się całkiem spontanicznie- w poniedziałkowe popołudnie zorganizowałyśmy sobie z koleżanką domowy salon piękności i chociaż karnawał już dawno minął, a do wakacji jeszcze szmat czasu, nam w głowie zawróciły kolory! W naszym prawie-białym-salonie soczyste barwy stanowią mocne akcenty, podobnie jak paleta moich ulubionych lakierów Sally Hansen i Semilac :) Przy rozgrzewającej herbacie, pysznym serniku oreo i perełkach ze spotify popołudniowy manicure zamienił się w nieomal w kosmetyczne spa. Zainspirowana działaniami vlogerek zainwestowałam już dawno w lampę UV i zestaw lakierów hybrydowych, które idealnie zastąpiły sprawdzone serie SH. 
Myślałam, że wzniosłam się na wyżyny kombinując z wykonaniem barwnego ombre, tymczasem Kasia uświadomiła mi, że jestem sto lat w tyle- teraz królują efekty 3D, metaliczne blaski, cat eye i tytanowe cuda. Rany, jak wiele jeszcze nie wiem o stylizacji paznokci :D Nie wiedziałam nawet, że istnieją specjalne serie lakierów do wykonywania wzorów, specjalna technika, która pozwala nawet największym plastycznym sierotom wymalować na paznokciach cuda. Na  https://konadnail.pl/pl/c/Lakiery-do-wzorkow/66 znalazłyśmy całą skomplikowaną instrukcję i kolejny dzień spa spędzimy na pewno na dekorowaniu :)

 

 • Share:

You Might Also Like

7 komentarzy

 1. Taki relaks to ja rozumiem ! Cud, miód, malina ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, w każdym tygodniu muszę znaleźć godzinkę na taki relaks :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wow !!! beautiful and so lovely work :) i really like your good idea so much.Thank for sharing.

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog jest naprawdę fajny. Zawiera ciekawe informacje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Artykuł ciekawy. Myśle, że każdemu się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wpis. Posiada mnóstwo ciekawych informacji. Dlatego też zamierzam odwiedzić go za jakiś czas licząc że dodasz coś nowego.

  OdpowiedzUsuń