UCIEKNIJMY NA MAZURY

By Ola Lewczuk - 2/25/2018Cudownie jest oderwać się od codzienności, zwłaszacza kiedy do najbliższego urlopu jeszcze długie tygodnie. Udało nam się spontanicznie i kompletnie bez planowania wyskoczyć na Mazury, które z roku na rok zaskarbiają sobie naszą coraz większą przychylność. Trafiliśmy do Mrągowa nad jezioro Czos, tuż obok amfiteatru, w którym odbywają się od lat noce kabaretowe. Sam hotel i okolica okazały się wyjątkowe, otoczone zielenią i- o tej porze roku- bielą zamarzniętego jeziora. Cisza i spokój zimową porą była tym, czego potrzebowaliśmy najbardziej. Oczywiście skorzystaliśmy z okazji i zwiedziliśmy okolice- wybraliśmy się na wycieczkę do Mikołajek, zwiedziliśmy zamek w Reszlu oraz kościół w Świętej Lipce, jednak to największą przyjemność sprawiło nam obcowanie z zimową naturą, która uraczyła nas naprawdę pięknymi warunkami.
W drodze powrotnej do Białegostoku odwiedziliśmy komis, który miał w ofercie samochody poleasingowe osobowe, łódki i skutery wodne, bo zima to dobry czas, żeby rozważyć takie zakupy. Nie byłam do końca przekonana do sprzętów poleasingowych, ale chyba nie taki diabeł straszny, jak sądziłam. Zakupy w takim miejscu to w końcu gwarancja, że nie bierzemy kota w worku, zazwyczaj istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty lub kredytowania części transakcji, ale coś co przekonuje mnie najbardziej to fakt, że wszystkie łódki, czy samochody firmowe przechodzą z założenia wszystkie serwisy w autoryzowanych firmach i kupujemy sprzęt, o który ktoś po prostu dbał.
Siedząc już w domu, z kubkiem gorącej herbaty myślę sobie, że coraz bardziej cieszę się, że zdecydowaliśmy zamieszkać na Podlasiu. Chociaż mamy stąd tak daleko w ukochane góry i przyjaciele żartują z nas, że drogi dzielimy z białymi niedźwiedziami, to jednak bliskość natury: puszczy Białowieskiej, krainy tysiąca jezior i całej dzikiej ściany wschodniej pozwala nam żyć wolniej i przyjemniej :)

 • Share:

You Might Also Like

19 komentarzy

 1. przepiękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. I very much like your pattern it's beautiful,thank for sharing good i dea !

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są naprawdę bardzo ciekawe. Myśle, że mazury to bardzo fajne miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia, zazdroszczę umiejętności :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy4/01/2019

  Piękne miejsce i super zdjęcia. Ja to mam zawsze problem, żeby w nowych miejscach zasnąć. Czytałam wiele ksiązek i wpisów na temat co zrobic zeby szybko zasnac , ale nic nie pomogło za bardzo. Teraz myśle,że na takich Mazurach z takim widokiem nie miałabym problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miłe przeżycia i piękna okolica

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna okolica, życzę miłego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim miejscu to każda osoba chciałaby wypocząć.

  OdpowiedzUsuń
 9. W tym roku wybieram się na mazury :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Blog jest naprawdę fajny. Zawiera ciekawe informacje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie wiedziałem, że tak to wygląda wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedy pojawi się kolejny artykuł? Dodajesz super wpisy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Super podróż. Kiedy pojawi się kolejna relacja? Myślałaś może o rozwinięciu bloga? gadżety reklamowe byłyby naprawdę super dla czytelników. Sama bym kupiła koszulkę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze nigdy nie byłam na Mazurach.. muszę koniecznie się tam wybrać!

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam takie same lampy u siebie w ogrodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 16. mazury zimą, piękne widoki

  OdpowiedzUsuń
 17. Super wpis. Posiada mnóstwo ciekawych informacji. Dlatego też zamierzam odwiedzić go za jakiś czas licząc że dodasz coś nowego.

  OdpowiedzUsuń