WYNIKI KONKURSU: WYGRAJ FARBĘ TABLICOWĄ

By Ola Lewczuk - 12/07/2015

Wpadłam szybciutko ogłosić wyniki konkursu, na które pewnie wszyscy czekacie ;). Sam konkurs i jego uczestników możecie przypomnieć sobie tutaj, tymczasem wierzę, że tablicówka powędruje w odpowiednie miejsce i zostanie świetnie wykorzystana. Nasze domowe jury nie obradowało zbyt długo i uznaliśmy, że dobre serce i gest są bezcenne, dlatego wybór nie nastręczył nam trudności.Mikołajkowy prezent wędruje do:


Dołączam do zabawy! Farbę oddałabym fundacji, w której pracuję. Pomagamy dzieciom i młodzieży mającym różne problemy. One są w różnym wieku - od zerówki po liceum. Prowadzimy centrum wolontariatu, gdzie zachęcamy młodzież do pomagania innym, zajmujemy się szeroko rozumianą profilaktyką i promocją zdrowia (Fundacja Motywacja i Działanie). W naszej nowej siedzibie mamy szpitalne białe ściany. Aż się prosi, żeby po nich malować! Aż się chce dać dzieciakom kredki, farby i pozwolić im poddać się procesowi twórczemu. Ale nie możemy sobie na to pozwolić. Taka farba przydałaby się bardzo! Dzieciaki zwariowałyby na punkcie czarnej tablicowej ściany! A co miałoby na niej się znaleźć? Marzenia, problemy i ich rozwiązania, pasje i to wszystko co w głowach małych i młodych ludzi siedzi :)
Pozdrawiam, Ruda z http://niezchin.blogspot.com/

Ruda, bardzo proszę Cię o kontakt mailowy klik, żeby ustalić detale, a Wam wszystkim serdecznie dziękuję za udział i mam nadzieję, że wczorajsza wizyta Świętego osłodziła Wam ten czas oczekiwania ;) 

 • Share:

You Might Also Like

9 komentarzy

 1. Nie wiem jak to przegapiłam... ale cieszę się, że farba trafi w dobre ręce :)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie udało mi się eh... :( Gratulacje dla zwycięzcy - na pewno wyczaruje coś pięknego.
  Ps zapraszam na rozdanie u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla Rudej :)) I dziekuje Oluś za milą zabawę :))
  Buziaki sle.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właściwa osoba wygrała farbę:) myślę, że tam się najlepiej sprawdzi. Pozdrawiam wm

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromne dzięki za przecudny prezent, który ja sprezentuję z kolei innym - będzie cieszyć niejednego małego i dużego :) Fundacja Motywacja i Działanie ucieszona z wyników konkursu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla zwyciężczyni :)
  Dziękuję Olu za zabawę :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja chciałam złożyć najszczersze życzenia z okazji Mikołaja, (święto niby dla dzieci, ale czasem można pofantazjować :) ) dużo prezentów, miłości i powodzenia w bloggerowaniu ;) Całuski od Pastelowego domku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wlasciwy wybor :) Gratulacje dla Rudej!

  OdpowiedzUsuń