MONOCHROMATYCZNY ŚWIAT

By Ola Lewczuk - 6/20/2015


Czekając na zrzucenie zaległych zdjęć z telefonu, i walcząc ze złośliwością rzeczy martwych (ile razy podczas zrzucania 13 GB fot można akceptować komunikat: kontrola dostępu?!) postanowiłam odstresować się i zajrzeć na ukochanego pinteresta. I pierwsze zdjęcia jakie tam dziś zobaczyłam ukoiły moje nerwy a do ucha coś zaszeptało: zeeeennn ☯ I naszła mnie taka refleksja, że nasze życie jest tak kolorowe, jest w nim tak wiele emocji, że to jest chyba powód, dla którego w naszym domu otaczamy się stonowanymi i spokojnymi barwami. Znajdziecie w nim wiele zdjęć z podróży, od ogromnej zajmującej całą ścianę Wenecji poczynając, na małych ramkach rozrzuconych wszędzie kończąc. Wszystkie łączy jedna cecha- są czarno-białe. I taki sposób patrzenia na nas, takie właśnie wspomnienia są bliskie mojemu sercu... I dlatego te skradzione dziś rano z pinterest tak bardzo mnie urzekły  • Share:

You Might Also Like

12 komentarzy

 1. I jak tu nie kochać wnętrz w kolorach black and white!! wspaniale minimalistyczne przykłady, pełne fantastycznych dodatków grafik i obrazów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie piekne inspiracje. Monochromatyczne wnetrza lubie, ale szczegolnie zimną :))
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie, pięknie, pięknie! Lubię takie wnętrza :)
  Ślę pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię biało czarno szare aranżacje wnętrz, głównie na zdjęciach :)
  Piękne inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo uroku mają takie monochromatyczne wnętrza - to fakt.
  Przy czym oczywiście taką stylizację nie do każdego typu mieszkania da się zrobić, chociażby ze względu na różne temperamenty właścicieli. Niektórzy wolą więcej przytulności i barw, ale dla tych, którzy kochają minimalizm i modernistyczne klimaty - super.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z takich aranżacji błogi spokój. Piękne są i mimo, że czasem chce się koloru, to jak miałabym wybierać, to właśnie taki spokój :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia super, ale wnętrza trochę smutne:(

  OdpowiedzUsuń