Meble kuchenne na wymiar odpowiedzą na Twoje indywidualne potrzeby

By Ola Lewczuk - 12/21/2023

 

Zamawiając meble łazienkowe lub kuchenne z gotowych zestawów, często ma się problem z ich ustawieniem w domu. Są to standardowe komplety, które nie pasują do niektórych pomieszczeń i nie odpowiadają na indywidualne potrzeby zamawiających. Aby uniknąć problemów z aranżacją mieszkania, warto wybierać meble na wymiar. Dzięki nim można stworzyć funkcjonalną przestrzeń i jednocześnie zadbać o wysoki poziom estetyki wnętrza.

1. Meble kuchenne na wymiar Warszawa - dlaczego warto je zamówić?

2. Zalety mebli kuchennych na wymiar

Kuchnie klasyczne i nowoczesne na wymiar to prosty sposób, by stworzyć praktyczną i funkcjonalną przestrzeń bez względu na jej wymiary i indywidualne potrzeby użytkowników. Producent mebli kuchennych, łazienkowych oraz biurowych jest w stanie odpowiedzieć nawet na nietypowe wymagania klientów. Dzięki temu w kuchni można zagospodarować wszystkie rogi, a w biurze zabezpieczyć dokumenty w pojemnej szafie i stworzyć efektowną zabudowę ścienną. Jakie inne zalety ma wykorzystywanie mebli na wymiar w aranżacji wnętrz?

Meble kuchenne na wymiar Warszawa - dlaczego warto je zamówić?

Meble kuchenne to najczęściej zamawiane meble na wymiar. Aranżacja kuchni za pomocą gotowych zestawów bywa trudna, gdyż każde pomieszczenie ma nieco inne wymiary i układ. Z tego powodu w kuchni z gotowego zestawu może brakować szafek do przechowywania zapasów, wolnego blatu roboczego bądź miejsca do umieszczenia piekarnika i płyty do gotowania. Produkcja mebli rozpoczyna się po wykonaniu dokładnych pomiarów wnętrza i ustaleniu z klientem, jakiej wysokości mebli oczekuje, a także, ile miejsca do przechowywania oczekuje. Ważną kwestią jest ustalenie liczby półek, szafek i szuflad. Nowoczesne kuchnie Warszawa mogą mieć jedynie szuflady w dolnych szafkach, a także być uzupełnione o dużą, pojemną szafkę cargo na całą wysokość ściany. Meble kuchenne na wymiar Warszawa są dzięki temu dobrą inwestycją na lata.

Zalety mebli kuchennych na wymiar

Wybierając meble na wymiar, można mieć pewność, że będą mieć oczekiwany kolor, styl i układ. Mnogość materiałów pozwala zamówić projekt kuchni drewnianej oraz wykonanej z wysokiej jakości płyt meblowych. Dzięki solidnym materiałom zabudowa przetrwa przez lata i posłuży użytkownikom zgodnie z ich oczekiwaniami. Fronty mogą mieć wykończenie gładkie, frezowane i ażurowe w wersji matowej lub lakierowanej na wysoki połysk. Co ważne, wszystkie prowadnice i zawiasy pochodzą z renomowanych firm: Peka, Hettich lub Blum, co sprawia, że szuflady są trwałe i odporne na duże obciążenia. Systemy tego typu zwiększają również bezpieczeństwo użytkowników i zapewniają ciche domykanie.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentarzy

 1. Meble dobrane idealnie. Wyglądają naprawdę solidnie. Bardzo mi się podobają!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny jest ten wpis

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele można się dowiedzieć dzięki tak świetnym wpisom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy i inspirujący wpis

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z autorką, że meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza w kuchniach, gdzie często występują nietypowe wymiary i układy. Gotowe zestawy mogą nie spełniać wszystkich potrzeb i nie wykorzystywać każdej dostępnej przestrzeni. Wybierając meble na wymiar, można dostosować każdy element do indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni i jej optymalne zagospodarowanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może podzielimy się jakimiś wskazówkami co do wystroju wnętrz??Jakieś pomysły, skąd inspirację mamy??


  OdpowiedzUsuń