MOTOCYKLE CZAS WYCIĄGNĄĆ

By Ola Lewczuk - 4/03/2018


Chociaż wiosna w tym roku troszkę się ociąga, to pierwsze cieplejsze dni już za nami, dzięki temu mieliśmy okazję odkurzyć motocykle i zaliczyć sezonowy przegląd. Nie mogę się już doczekać, kiedy będziemy mogli swobodnie podróżować. W tym roku postanowiliśmy pozwiedzać Polskę, wykorzystując każdy dłuższy weekend i część urlopu. Kiedyś sądziłam, że Białystok pod wieloma względami nie stanowi idealnej bazy wypadowej- daleko w Tatry, daleko nad morze, daleko do lotniska, jednak powoli przekonałam się, że zielone płuca Polski oferują bardzo wiele atrakcji, a i odległości da się jakoś przeskoczyć.
Zanim zaczniemy na dobre nasz polish tour musimy wymienić trochę motocyklowej garderoby. Nasze ubrania motocyklowe są w całkiem dobrej kondycji, jednak marzą nam się nowe kaski- nasze nolany służą nam już kilka lat i z przyjemnością zamieniłabym je na nowsze modele, na przykład taki piękny caberg :) (zdjęcie pochodzi ze sklepu akcesoriamotocyklowe.pl) Wybrałam oczywiście kask w pięknym, czarny macie, ale ważniejszymi rzeczami poza wrażeniami wizualnymi jest ergonomia, więc ten zdecydowanie wygrywa dzięki przyciemnianej, zintegrowanej blendzie i szczękowym zatrzaskom. Nie wyobrażam sobie kasku, który musiałabym za każdym razem wciskać na głowę, poza tym doświadczenia z podróży do cieplejszych krajów pokazały, że nic tak nie ratuje przed upałami jak jazda z otwartą szczęką :)


 Dość jednak zanudzania Was szczegółami! Na koniec mam kilka wspomnień z naszej poprzedniej wyprawy, której celem było Saint Tropez- o całej możecie przeczytać na naszej podróżniczej stronie Pakujsiemisiu.pl, ja tymczasem zabieram się za wyszukiwanie motocyklowych promocji!


Jedna z najpiękniejszy zatok w drodze do Monako.

W drodze do Monte Carlo.

Najpyszniejszy nicejski obiad.

 • Share:

You Might Also Like

22 komentarzy

 1. fajny wpis i super że dodałeś zdjęcia, od razu widać jak bardzo Ci się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że blog jest naprawdę interesujący. Każdy Twój wpis daje naprawdę cenne porady.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać, że jest tu mnóstwo ciekawych informacji. Uważam, że nie jedna osoba przyzna mi racje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia :* tak bardzo bym chciała kiedyś tam pojechać:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ piękne zdjęcia! No i te maszyny... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sprawa, sam bym chciał pojeździć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Monako jest przepiękne. Byłam tam kilka razy i zawsze wracam tam z wielkim sentymentem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba nikt tak nie czeka na wiosnę jak motocykliści. Nie ma co się dziwić, po takim czasie posuchy jakim jest zima, dobrze znowu poczuć wiatr we włosach i przejechać się w słońcu. Niech wiosna przychodzi jak najszybciej.

  OdpowiedzUsuń
 9. To musi być niezapomniana przygoda. Jaka szkoda, że nie umiem jeździć na niczym :( Nawet z rowerem mam problem.
  Pozdrawiam i oby więcej takich wypraw!

  OdpowiedzUsuń
 10. Super blog :D ... no i te motocykle... ahh.. Pozazdrościć ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne zdjęcia. :) Pasja do motocykli to przygoda życia, prawda? Super, że opisujesz to wszystko u siebie na blogu, zwłaszcza że tak przyjemnie się Ciebie czyta. Pozdrowienia. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Odwiedzić Monte Carlo i to jeszcze na motocyklu to musi być nie lada przeżycie. Trzeba mieć odwagę, wytrwałość i prawdziwą pasję. A jak się ma to ostatnie, to wtedy wszystko jest możliwe i nie ma dla człowieka żadnych granic.

  OdpowiedzUsuń
 13. Również nie mogę się doczekać, aż będę mogła wyciągnąć swój motocykl! Mój mąż sprezentował mi na urodziny kosmetyki adbl, które pomogą mi zadbać o karoserię i lakier. Dzięki temu moja maszyna będzie przykuwała wzrok każdego przechodnia :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Jestem wielkim fanem motoryzacji. Zawsze, gdy robi się ciepło dużo podróżuję, a w okresie letnim uczestniczę w zlotach. Motoryzacja to moja pasja, każdy powinien ją odnaleźć i ją realizować bo ona nadaje życiu sens :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Super wpis. Warto było tutaj zajrzeć. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie przepadam za motocyklami ale grunt to mieć środek lokomocji aby móc komfortowo podróżować.

  OdpowiedzUsuń
 17. Niestety sezon na motocykle powoli się kończy, ale będę z niecierpliwością czekać na wiosnę.

  OdpowiedzUsuń
 18. Fajny blog i ciekawostki! przęgląda się z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Po wizycie na tym blogu zacząłem zastanawiać się nad zakupem motoru :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Czekam na kolejny, tak samo ciekawy wpis.

  OdpowiedzUsuń