Buenos días!

By Ola Lewczuk - 7/02/2015


Odliczanie do urlopowej podróży trwa w najlepsze, więc nic dziwnego, że moje myśli krążą już zdecydowanie bliżej Barcelony niż Białegostoku ;) Szukam, czytam, sprawdzam, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zajrzała przy okazji do hiszpańskich mieszkań. Dziś apartament by Anna i Eugeni Bach, który jest po prostu czarujący! Mozaiki, barwy, sztuka- wszystko kojarzy mi się z bajeczną Katalonią. Przyznam szczerze, że nie mogę doczekać się naszego wyjazdu i trochę żałuję, że nie uda nam się spędzić więcej czasu w stolicy Hiszpanii, ale cóż, trudno pogodzić objazdowe podróżowanie po Europie z czasem, który niestety nie chce się rozciągnąć jak guma :) Postanowiliśmy, że odwiedzimy Barcelonę jesienią, korzystając z tanich lotów i wtedy skupimy się tylko na tej architektonicznej i kulturowej perełce. Cieszę się, że w Polsce są nareszcie dostępne szybkie i tanie podróże, bo korzystamy z nich kiedy tylko mamy okazję. Ponieważ Białystok wciąż nie ma lotniska, latamy ostatnio z Modlina, zostawiamy auto na tym parkingu http://modlinparking.pl/ i odrywamy się od ziemi z perspektywą zobaczenia nowych miejsc! Ale, ale! Nie będę Was zanudzać! Przypominam jeszcze szybciutko o naszym blogowym świętowaniu urodzin i prezencie, który mam dla Was z tej okazji i uciekam planować kolejne etapy naszej podróży! :)







photos via pinterest

 • Share:

You Might Also Like

7 komentarzy

 1. taką biblioteczkę bym chciała, u mnie książki zaczynam już upychać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Barcelony. Miałam niewymowne szczęście studiować tam przez pół roku i absolutnie kocham to miasto. Nawet wybaczam mu, że mnie tam okradli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje serce jest wielkie :D Mam wielką nadzieję, że u mnie obędzie sie bez takich niespodzianek i będe mieć tylko wspaniałe wspomnienia :D

   Usuń
 3. Cudne wakacje przed Tobą Olu :) Miłego wyjazdu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kasiu! Już nie mogę się doczekac :)

   Usuń
 4. Świetne wnętrza :) szczególnie ta biblioteka

  OdpowiedzUsuń