ZACZYNAM ODLICZANIE ☃

By Pakuj się Misiu! - 11/30/2015
Powróciłam z nadmorskich wypraw i od razu wpadłam w wir przedświątecznego szaleństwa! Nic na to nie poradzę, ale kocham Boże Narodzenie i ten niesamowity czas przed nim spędzam na ekscytowaniu się najprostszymi rzeczami.  
Podziwiam światełka w galeriach, choinki na ulicach i pierniki na półkach. I każda z tych drobnostek przynosi mi nieopisaną radochę, zwłaszcza, że ten przedświąteczny okres kojarzy mi się z rodzinną atmosferą, mąką w całej kuchni i szałem lukrowania ciasteczek. Postanowiłam, że grudzień będzie po pierwsze czasem bez narzekań, a po drugie chwilami, które śmiało będę mogła podsumować: kreatywny wariat w akcji! Razem z moją przyszywaną Siostrą już zaplanowałyśmy twórczy weekend, tymczasem podzielę się z Wami co mi dziś w tej duszy dzwoneczkami gra- rozważam zastąpienie tradycyjnej choinki słodko-naturalnymi dekoracjami :) Na koniec przypominam tylko szybciutko: jeszcze tylko kilka dnia do rozwiązania naszej mikołajkowej zabawy :)  Zapraszam!


 • Share:

You Might Also Like

7 komentarzy

 1. Nie tylko zaczynasz :) ja również choć u mnie za oknem wciąż aura mało świąteczna :(
  Pozdrawiam, M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem kto będzie miał u nas większą radość z przygotowań świątecznych, ja czy moja córka? ;) Również uwielbiam ten czas i mam całą masę planów na najbliższe 4 tygodnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne inspiracje, my też zaczynamy odliczanie do świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba wszystkie wpadłyśmy w to świąteczne dekorowanie, to jak epidemia. Na całe szczęście mało szkodliwa :)))) Choinka z pierwszego zdjęcia świetna!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mnie korci taka choinka z patyczków. Jednak mój chłop woli tradycyjne drzewko :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne inspiracje, też czekam na Święta i na pomysły.
  Pozdrawiam cieplutko-D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tez kocham te świąteczne akcesoria i dekoracje :D

  OdpowiedzUsuń