PERFECT HOUSE W TRZECH KROKACH: BATHROOM

By Ola Lewczuk - 11/07/2015


Uff! Prawie wszystko za mną! Lubię sprzątanie łazienki, może dlatego, że nasza dopiero lada dzień będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny i po prostu... bardzo ją lubię.  Przyznaję bez bicia, że jestem urzeczona BARWĄ. Serio, serio. Ale żeby być uczciwą zestawię oczekiwania z rezultatami ;).

BARWA deklaruje:
Profesjonalny płyn do mycia łazienki BATHROOM przeznaczony jest do mycia: armatury łazienkowej, płytek, fug, kabin prysznicowych, wszystkich powierzchni ceramicznych, plastikowych i akrylowych. Co usuwa: kamień i osad z mydła i kosmetyków, zacieki wodne, nalot na wannie i kabinie prysznicowej.To do roboty! Szuru buru i... to pierwszy produkt, do którego mam małe zastrzeżenia. Jak wszystkie ma piękne opakowanie oraz zapach, ale mam wątpliwości co do skuteczności w dwóch kwestiach- BARWA deklaruje, że preparat usuwa kamień i osad. Owszem, z osadem mydlanym poradził sobie bez większego problemu, jednak osad z kamienia? Niestety, pomimo iż pozostał na powierzchni kranu przez kilka minut nie został usunięty. Nie jestem zaskoczona. Od kilku tygodniu zabierałam się do wyszorowania nasady kranu i okazuje się, że moim sprzymierzeńcem w tej walce musi być coś naprawdę ostrego i bezwzględnego i nie będzie nim BPH Bathroom. Wyzwaniem stało się również takie umycie szklanej kabiny prysznicowej, aby nie pozostały na niej smugi. Może potrzebuję więcej wprawy, ale moje próby wytarcia jej do sucha papierowym ręcznikiem (po uprzednim dokładnym wypłukaniu wodą!) dały miejscami efekt mgły ;). Cóż, może następnym razem pójdzie mi lepiej? 500 ml za 10,90 pln to nie jest wygórowana cena, więc warto spróbować :) • Share:

You Might Also Like

4 komentarzy

 1. Anonimowy11/07/2015

  U mnie w walce z osadami i kamieniem nic nie sprawdza się lepiej od roztworu wody z octem. Wypróbowuję od czasu do czasu nowe środki, bo jednak ocet nie urzeka mnie swym zapachem, jednak jego bezkonkurencyjność sprawia, że wciąż do niego wracam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie tego zapachu nie mogę znieść, więc cierpliwie zalewam mleczkami i...szoruję ;)

   Usuń
 2. Nie znam a nie ma możliwości wypróbowania tego, nawet po takiej reklamie☺ Ale i te produkty u nas na rynku są ok. I potwierdzam efektywność octu na kamień ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może następnym razem z wycieczki do Polski przywieziesz trochę oryginalne pamiątki? ;) Ściskam Gosiu :)

   Usuń