NASZ SALON W WIOSENNYM KLIMACIE

By Ola Lewczuk - 4/19/2018

 
Styczniowe zmiany w salonie idealnie wpisują się w wiosenny klimat, który mamy za oknem. Uwielbiam tę porę roku, kiedy wszystko budzi się do życia, pojawiają się soczyste kolory i świat zaczyna pachnieć pąkami z drzew i kwiatów. Chociaż nasz nowy salon nie jest już taki nowy, to wciąż się nim zachwycam i zachodzę w głowę, jak mogłam tak długo zwlekać ze zmianami :) To wnętrze wygląda jak zaczarowane, a wystarczyło tylko kilka białych półek, trochę kwiatów i książki, duuużo książek! Kolejna porcja czeka na znalezienie im miejsca, ale nad tym jeszcze pracuję. Zresztą biblioteczne rewolucje nie są jedynymi, jakie się dzieją, ale tym podzielę się z Wami wkrótce. 
Barwne szaleństwo dopadło również balkon, który w końcu mogłam posprzątać po zimie. Z ostatniego zamówienia z tekpak.pl zostały mi jeszcze papierowe torby, więc wszystkie zbędne doniczki, dekoracje i kamyki wyjechały pięknie zapakowane do garażu. W tym roku stawiam na minimalizm, chcąc cieszyć się każdym wolnym centymetrem terasu. Kawa w porannym słońcu naprawdę smakuje lepiej... Nie mogę się już doczekać, kiedy posadzone w donicy malwy zarosną pięknie na zielono jedno z okien, a ich kolorowe ogromne kwiaty zaczarują to miejsce na nowo.   

 


 • Share:

You Might Also Like

11 komentarzy

 1. Żywo i kolorowo :) Jestem podważeniem książek poukładanych według kolorów, super to wygląda i do tego świece w żywym kolorze, super :)
  Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ładnie. Bardzo radośnie i wiosennie. Wiosna jest przecież kolorowa i piekna :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak kolorowo - ślicznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Your blog was absolutely fantastic!
  Great deal of great information & this can be useful some or maybe the other way.
  Keep updating your blog,anticipating to get more detailed contents.
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie książki robią tutaj świetną magię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie się to u Was prezentuje :) zazdraszczam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie półeczki na książki - świetnie to wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 8. Super wygląda ten wystrój :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Stworzyłaś bardzo ciekawe połączenie stylowych mebli i kolorowych rzeczy na nich poustawianych. Powstała niezwykle fajna kompozycja - podoba się!
  Pozdrawiamy,
  9design

  OdpowiedzUsuń
 10. Niesamowite, nawet książki doskonale się komponują :) Chciałabym mieć taki zmysł artystyczny - może wtedy mój pokój wyglądałby wreszcie z klasą.

  OdpowiedzUsuń