PERFECT HOUSE W TRZECH KROKACH: GLASS

By Ola Lewczuk - 11/07/2015


Tylko perfekcyjna pani domu nie wpada w panikę na dźwięk słów: teściowie odwiedzą nas w weekend! A co dzieje się, ze statystyczną małżonką? Porywa ją huragan przygotowań, pucowań, gotowań i stu innych -owań ;). Przede mną właśnie taki weekend i bądźmy szczerzy- podwójne wyzwanie, ponieważ postanowiłam wykorzystać mój najnowszy zestaw do zadań specjalnych: kosmetyki PERFECT HOUSE z firmy BARWA. Ale, żeby uporządkować wszystko, na pierwszy ogień wybieram PERFECT HOUSE GLASS.


Szyb, luster i innych szklanych powierzchni z ogromnym akwarium na czele nie brakuje w naszym domu, więc postanowiłam sprawdzić, czy deklaracje producenta nie mijają się z prawdą:

Profesjonalny płyn do mycia powierzchni szklanych GLASS polecany jest do: czyszczenia szyb okiennych, samochodowych oraz innych powierzchni szklanych, emaliowanych. ram okiennych luster i kryształów płytek ściennych płyt ceramicznych i indukcyjnych. 
Co usuwa: kurz, brud ,zacieki z wody, trudne zabrudzenia tłuszcz. 
Co wyróżnia płyn GLASS? Dzięki unikalnej formule płyn jest niezwykle wydajny. Płyn zapobiega powstawaniu zacieków i zmniejsza stopień osadzania się pary wodnej. Gwarantuje długotrwały efekt czyszczący i ochronę przed ponownym osadzaniem brudu. Starannie dobrana kompozycja zapachowa sprawi, że w pomieszczeniu utrzyma się trwały i przyjemny zapach.

Moim zdaniem? Tak, tak, tak! Poza jego właściwościami (czytaj: po prostu skutecznie działa ) daję mu ogromne plusy za trzy rzeczy: za naprawdę przyjemny, kosmetyczny zapach- to coś na co zwracam dużą uwagę w doborze wszelkich kosmetyków- tych dla mnie i tych dla domu, za świetne opakowanie: piękną brązową plastikową butelkę i ergonomiczny rozpylacz oraz za... cenę! Opakowanie ma 500 ml i kosztuje w sklepie producenta 6,45 pln! Jeśli szukacie wydajnego preparatu do mycia szklanych powierzchni, za rozsądną cenę to śmiało udajcie się na zakupy do sklepu BARWY. Obiecuję- nie będziecie zawiedzeni! Tymczasem ja biegnę wypróbować kolejne produkty i wkrótce podzielę się z Wami opinią.


  • Share:

You Might Also Like

0 komentarzy