I CO Z TĄ SYPIALNIĄ?

By Ola Lewczuk - 8/06/2015

tapeta i lampa z http://www.ardeko.pl/
Wraz z powrotem do domu poczułam radość i satysfakcję z posiadania swojego własnego miejsca na ziemi, jednak niespokojny duch dekoratorski znów poczuł głód zmian, na które czeka sypialnia. Najważniejszy etap, czyli przekonanie małżonka do rewolucji już za mną, najgorsze jednak, że wciąż nie potrafię mu przedstawić projektu, a wstępny zarys nie pozwala mu na wyobrażenie sobie jak pięknie będzie wyglądać sypialnia po zmianachCzas jednak goni i muszę się zabrać za wybór materiałów, kolorów i zorganizować te wszystkie techniczne detale. Kiedy oglądam cudowne inspiracje jestem pełna zapału, jednak na drodze do postawienia kropki nad i staje wtedy pewna przeszkoda... Meble... Łóżko i towarzyszące mu szafki nocne nie mogą opuścić sypialni, a co za tym idzie- muszę bardzo dokładnie przemyśleć dobranie pasujących do nich barw i dodatków. Poniżej wszystko co znalazłam na pinterest i co współgrałoby z bielonym dębem mebli. Ech, ciężkie jest życie niespokojnego ducha!

 • Share:

You Might Also Like

15 komentarzy

 1. Biel z niebieskościami <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czuję ZEN kiedy oglądam te barwy i wciąż walczę ze sobą, czy to jest ten wybór idealny :) ☯

   Usuń
 2. Oj i ja mam problem z sypialnią , pomysł goni pomysł a całość zawisła w próżni :) Czekam na ten właściwy dla niej czas :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i na mnie spłynie w końcu to cudowne oświecenie, bo marzę już o nowej sypialni, a wciąż nie mogę podjąć decyzji :D

   Usuń
 3. Dla mnie trzecia aranżacja od dołu jest prześliczna :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja stawiałabym na aranżację ze zdj. 9 - złoto i czerń.
  Na pewno będzie pięknie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu u mnie kartą przetargową może okazać się zdanie męża, który może przekreślić czerń, ale na razie negocjuję :D

   Usuń
 5. U nas też sypialnia to "top temat" - malowanie już za nami. Postawiliśmy na biel + ciemny niebieski ( burzowy ;) )
  Zapraszam do obejrzenia moich inspiracji do sypialni : http://tulipanowiec.blogspot.com/2015/07/sypialnia-inspiracje.html

  Powodzenia z remontem:)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja uwielbiam ciemne barwy w sypialni, ale musiałam postawić na jasne z racji niewielkich rozmiarów pomieszczenia. Może w następnej... :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasza jest również niewielka, ale jednak udało się zorganizować w niej jednej ciemną ścianę :)

   Usuń
 7. Ten amarantowy rzeczywiście przepiękny! I urzekło mnie pierwsze zdanie wpisu... Odkąd przeprowadziłam się do własnego mieszkania czuję radość za każdym razem, kiedy do niego wracam, choćby nie było mnie tylko parę godzin. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. W naszym domu to mąż zwykle namawia mnie na różne rewolucje. Co prawda nie włącza do nich malowania, bo to zbyt pracochłonne, ale już zmiana ustawienia mebli raz na miesiąc - jak najbardziej! A ja zawsze jestem sceptyczna. Widocznie musi być jakaś równowaga. :)

  OdpowiedzUsuń