POD DIZAJNERSKI PRĄD

By Ola Lewczuk - 2/17/2015

Czy można zdefiniować wnętrze przeciętnego hipstera? ;) Albo czy można o nim w ogóle napisać "przeciętny"? Bo przecież hipster jest z definicji oryginałem, wzorem dla siebie samego, postacią wyróżniającą się z tłumu. A co z wnętrzem, w którym hipster mieszka? Czy jego cztery kąty dają się zamknąć w jakieś ramy? Wyobrażając sobie mieszkanie hipstera przyszło mi do głowy jedno słowo: przypadkowość :) Artystyczna wizja przestrzeni złożona z wielu pozornie niepasujących do siebie elementów, które w konsekwencji dopełniają się i stanowią o dizajnerskim sukcesie. Czy to byłby mój idealny dom? Hmmm. Nie jestem pewna. Czy może zachwycać? Zdecydowanie! A jak jest z Waszą potrzebą wyróżniania się z tłumu i manifestowania swoim eM ileś- figa z makiem- nie dam się zmierzyć szablonem? ;)

Photos via pinterest.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentarzy

 1. pierwsze zdjęcie... zauroczyło mnie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szalenie mnie to cieszy :) Mnie również wpadło w oko ;)

   Usuń
 2. Ciekawie to wygląda, tak lekko pomimo tylu detali i akacesorii w tych pokojach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozorny bałagan i nadmiar przedmiotów zebrany w całość daje ciekawy komplet, prawda? :)

   Usuń
 3. Pierwsze zdjęcie superowe!
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny blog! Z przyjemnością będę wpadać częściej. Pozdrowienia i zapraszam na rewizytę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie! Parz kawę! Niedługo przybywam :)))

   Usuń
 5. Hm dla mnie te wnętrza są ekstrawaganckie lub oryginalne. Nie wiedziałam,że hispterskość łączy te dwie cechy,ale to pewnie wina wieku. Świetna łazienka z wanną wolnostojącą i przed nią komódka z gramofonem. Pozdrawiam Paulina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paulinko, tak dość trafnie określiłaś MOJE spostrzeżenia na temat hipsterskiego wnętrza. Nie umiałabym nakreślić granicy pomiędzy niektórymi hipsterami, a artystami, ba, oni chyba również z założenia nie lubią jakichkolwiek klasyfikacji ich sposobu życia i bycia :) Niemniej jednak, myślę, że- tu za przeproszeniem- przeciętny hipster będzie budował wokół siebie przestrzeń co najmniej oryginalną, jeśli nie ekstrawagancką :)

   Usuń