PIMP MY TIME, CZYLI ORGANIZACJA DOBY W PIĘKNYM STYLU

By Ola Lewczuk - 2/26/20152015 powodów, żeby odważyć się żyć był postem planem na nowy rok i to pewnie z tego powodu tak często do niego wracam i nawiązuję :). Jeden z ważniejszych punktów brzmiał: nauczyć się gospodarować perfekcyjnie moją dobą, i chociaż staram się opanować tę trudną sztukę, to są dni kiedy idzie mi opornie. Jak na zodiakalnego Bliźniaka przystało uwielbiam robić milion rzeczy w jednej chwili i doprowadziłam ostatnio do tego, że moja doba skurczyła się jak balon z którego nagle spuszczono powietrze ;) Z kompletnej opresji i zatracenia ratuje mnie jedynie skrupulatne notowanie i planowanie mojej doby. W domu pojawił się piękny kalendarz ze zdjęciami Adama Wajraka i bliską memu sercu naturą Puszczą Białowieską, a w torbie targam gruby kajet z rocznym planem pracy :D Żeby nie był tylko przeciętnym kajetem, pogrzebałam w mojej kopalni pinterest odnajdując kalendarze, które można za darmo wydrukować i albo tak jak zrobiłam ja-  wkleić do notesu albo po prostu powiesić na ścianie. Z taką pomocą nie można zawalić organizacji doby! :D Wszystkie zgromadzone linki do szablonów drukowania znajdziecie na mojej tablicy pinterest: Simply beautiful: ideas!


  


 • Share:

You Might Also Like

12 komentarzy

 1. Kalendarz w domu to podstawa, a tym bardziej, gdy jeszcze zdobi.
  Ja mam jeden z tych zaprezentowanych (5 od dołu, na czarnym tle)
  Miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest przepiękny! :) Długo nie doceniałam kalendarzy, ale teraz dostrzegam jak są pomocne- wiem, to przedziwne, ale naprawdę przez lata obywałam się bez :D

   Usuń
 2. Cudne te kalendarze ...Ja zdecydowanie potrzebuję takiego na którym można zapisywać terminy np. wizyt u lekarza, wywiadówek, zebrań różnorakich ...ostatni byłby w sam raz ...;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ten ostatni powinien być idealny :)))

   Usuń
 3. Dzięki Olu, już sobie wydrukowałam ten z koniczynkami i powiesiłam w moim biurze :) Bardzo fajnie wygląda :)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest taki wiosenny i pozytywny :D Bardzo się cieszę, że wybrałaś coś dla siebie :)

   Usuń
 4. Wyszukałaś świetne kalendarze :). Mam problem, który wybrać :)
  Pozdrawiam serdecznie!
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może każdy miesiąc będzie z innej serii? :)))

   Usuń
 5. kocham kocham kocham takie rzeczy;P mogłabym mieć wszystkie:P teraz w TKmaxxie znalazłam taki fajny tygodniowy planner, świetne są!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TKmax jest kopalnią takich cudów :D

   Usuń
 6. Bez dwóch zdań… Można wrócić do tradycyjnej formy kalendarzy

  OdpowiedzUsuń