SALONOWE WIZJE I PLAKATY DO POBRANIA

By Ola Lewczuk - 10/03/2016


Zanim dzień skończy się na dobre mogę w końcu usiąść i cieszyć się z dziurek. Tak, tak, z dziurek :) Z zaklejonych pięknie gipsem, który jutro będzie można dotrzeć i zapomnieć o wiszących w tych miejscach obrazach, półkach, czy lustrze. Małymi kroczkami zbliżamy się do malowania w salonie, a ja co jakiś czas przeglądam wizualki i myślę nad tym, czy efekt końcowy będzie taki jaki sobie wykombinowałam ;) Jeśli chcecie przypomnieć sobie jakie kolory wybrałam zajrzyjcie do tego postu.


Plany wciąż ewoluują, wirtualnie ustawiam, przerzucam, układam i przesuwam, a to wszystko między pracą, pisaniem, tworzeniem nowych postów i grafik. I między innymi tym małym prezentem chciałam się podzielić z Wami :) Mam nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie - do wyboru - w dużej rozdzielczości wersja jpg i pdf.

Plakat nr 1 PDF
Plakat nr 2 PDF

Plakat nr 2 PDF

Plakat nr 4 PDF

Plakat nr 5 PDF

 • Share:

You Might Also Like

7 komentarzy

 1. :)))))))))))))))) Pracowita z Ciebie Pszczółka, Olu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Siegaj gwiazd!! Mój faworyt :)))
  Całuski ślę Kochana

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje klimaty to oczywiście góry, ale pozostałe plakaty też są super :)))
  Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 4 plakat jest zdecydowanie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już się nie mogę doczekać tego Twojego salonu :) A plakaty - zazdroszczę umiejętności tworzenia, bo grafik komputerowych nie ogarniam - i powiem Ci jeszcze dzięki za inspirację - jakoś nie pomyślałam, że grafikę/plakat można zrobić wykorzystując zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak może być pyszny! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne plakaty. A salon będzie wyglądał ślicznie. Będę czekać na efekt końcowy :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń