WALENTYNKI, CZYLI MĘŻCZYZNA ROBI ZAKUPY

By Pakuj się Misiu! - 2/16/2018


Rozmowa z kuzynem, facetem mojej przyjaciółki, spanikowanym przynajmniej kilka razy w roku, przed każdymi świętami. Ja utytłana w mące, wycinam i plotę ostatkowe faworki, z telefonem przyklejonym do ucha i ramienia, kolejny raz złorzeczę na posiane słuchawki. Że też zawsze je zgubię, kiedy są najbardziej potrzebne...

Kup jej bieliznę! Przecież wybór jest ogromny, a jej gusta znasz nie od dziś, więc zaskocz ją i do pudełka czekoladek dorzuć pudełko z bielizną! Jak to nie wiesz jaką? Jak rany, przecież ekhem, zdarza ci się oglądać tę bieliznę raz na jakiś czas, chociażby we wspólnej garderobie. Facet w sklepie z bielizną jest jak słoń w składzie porcelany? No błagam! Od czego są sklepy internetowe, które można spokojnie i w dowolnej chwili odwiedzić, bez presji ciekawskich spojrzeń i skrępowania. Dobrze, ustalmy- ona- typ sportowca, joga, crossfit, siłownia, więc już na dzień dobry przepiękny zestaw sportowy będzie idealnym wyborem. Chcesz coś wyjątkowego? To również żaden problem- podejrzyj metki w szufladach, wyjaśni się sprawa rozmiaru i z takimi wytycznymi zajrzyj do działu biusgtonosze i figi. A teraz... puść wodze fantazji i wybieraj do woli. 

Wysyłam link do https://www.bielizna9.com/, gdzie czasem robię zakupy i zdmuchując mąkę z laptopa zabieram się do smażenia faworków. Nie mija 20 minut, a mój telefon ponownie wibruje w takt suity wiolonczelowej Bacha. 

Sukces? Jak to za duży wybór? Ech, faceci... Jeśli położyć przed wami najbardziej skomplikowaną instrucję pieca na ekogroszek, rozgryziecie ją w mig, a nie potraficie wybrać walentynkowego prezentu... No dobrze, to może coś łatwiejszego. Bielizna nocna? Raczej zwiewna koszulka z koronkami, niż jakaś wesoła pidżama... (wiem, że A. doceni poczucie humoru, jednak mam duży dylemat, czy kombinezon w 101 dalmatyńczyków jest na pewno tym, co chciałaby dostać 14 lutego...).  Alleluja? Jest z czego wybierać?! Moja radość jest bezgraniczną, chociażby dlatego, że nareszcie bez przeszkód będę mogła skupić się na moim słodkim prezencie na Walentynki :)


  • Share:

You Might Also Like

4 komentarzy