REKLAMA Z WYOBRAŹNIĄ

By Ola Lewczuk - 2/23/2018

Hotel Royal Białystok - wykonanie www.trzyform.pl

Każdy kto prowadzi własny biznes ma świadomośc jak ważną rzeczą jest właściwy marketing, a wybór firmy, która pomoże nam sprzedać swoje usługi jest zazwyczaj kluczem do sukcesu. Dziś, po prawie 10 latach na rynku mogę z dumą napisać, że nasze 3form zdaje ten egzamin i jestem dumna, że sworzyliśmy miejsce, w którym powstają naprawdę wyjątkowe rzeczy :) Cieszę się również, że na polskim rynku znalazły sobie miejsce również inne warte polecenia firmy np. aplanmedia.pl. A muszę przyznać, że odnalezienie się w branży reklamowej nie jest najłatwiejszą sprawą, gdyż potrzeby i wymagania klientów są naprawdę wysokie.

Historia reklamy sięga daleko, daleko wstecz, do starożytności, kiedy to uliczni sprzedawcy przy swoich straganach wychwalali swoje produkty :) Word of mouth, czyli typowa poczta pantoflowa i marketing szeptany na pewno miały sie wtedy bardzo dobrze i ta praktyka docierania do klienta jest szalenie użyteczna do dzis, jednak rozwój technologii pozwolił nam zrobić dziesiątki milowych kroków do przodu. Pierwsze reklamy drukowane datowane są na XV wiek i były to ulotki dla duchowieństwa traktujące o obrzędach wielkanocnych, tymczasem dziś dysponując najbardziej zaawansowaną techniką możemy stworzyć  na przykład świecące druki, poruszające się bryły i interaktywne panele. 

Wielu z naszych klientów stawia na najbardziej nowoczesne i nowatorskie rozwiązania, ale muszę przyznać, z nieskrywaną radością i trochę dumą, że specjalizujemy się również w nietypowych zleceniach. Ręczne wykonanie produktów i niejednokrotnie wykorzystanie surowców naturalnych- kamienia, stali, drewna, to wszystko w połączeniu z szaloną kreatywnością naszych projektantów i kunsztem działu produkcji daje unikalne i wyróżniające się na rynku rozwiązania. 

To tylko niewielki wycinek możliwości, jakie daje całkiem połączenie prężnego zespołu i sporego parku maszynowego. Zapraszam serdecznie, rzućcie okiem na niektóre z realizacji, przekonajcie się sami co potrafi zdziałać fajna firma reklamowa :)


Hotel Royal Białystok - wykonanie www.trzyform.pl

LENOVO litery z żarówkami www.trzyform.pl

ZIELNIK w całości wykonany przez www.trzyform.pl

Stanowisko na Stadionie Narodowym w Warszawie www.trzyform.pl

Kawiarnia Zachodnia Białystok www.trzyform.pl

ZIELNIK w całości wykonany przez www.trzyform.pl

Restauracja Belgia Stalowe Tryby 

Jedna z wielu reklam przestrzennych, świecących

Restauracja Belgia Stalowe Tryby

Ploter CNC

LENOVO

ASKO Białystok i połączenie betonu, drewna i oczywiście światała :)

 • Share:

You Might Also Like

14 komentarzy

 1. Te lampy z lamelkami są niesamowite!!! Ta z ciemnym szkłem to taka podłogowa??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Karola :) To ciemne szkło to blat stolika, wykonanego w tej samej technologii :)
   Więcej zdjęć całego projektu ZIELNIK znajdziesz w poście tu: http://houseandstyle.blogspot.com/2017/11/3form-w-akcji-czyli-co-ma-zdrowa.html

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe projekty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow :) Wykonanie na najwyższym poziomie, robi wrażenie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko przykuwa uwagę. Naprawdę świetna robota, moje gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też bardzo lubię obserwować kreatywne reklamy. Niektóre z nich są naprawdę imponujące i miło się na nie patrzy. Bardzo ładne zdjęcia zrobiłaś :) Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra reklama to podstawa. Trzeba mieć jednak dobry pomysł aby przykuć uwagę odbiorców. Fajny wpis.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kreatywna forma reklamy w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. To dzięki niej mamy szansę wybić się nad konkurencją i mieć więcej klientów. Bardzo dobry wpis i czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń
 8. Oryginalne projekty! Naprawdę świetna robota. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie niesamowite i oryginalne projekty! Aż chciałoby się zobaczyć więcej.

  OdpowiedzUsuń