PREZENTY LAST MINUTE

By Ola Lewczuk - 12/19/2017

W naszym rodzinnym domu zawsze można było liczyć na mamę, która w szafkach trzymała sekretne drobiazgi dla przyjaciół i czekolady dla dzieciaków. Nawet niespodziewani świąteczni goście nie mogli wyjść z pustymi rękoma i bardzo często te najmniejsze upominki sprawiały tak wiele radości. Ja również już wiele razy przekonałam się jak dobrze mieć w zanadrzu prezenty na czarną godzinę, czasem są to drobiazgi przywiezione z naszych podróży, czasem magnesy, figurki lub lokalne specjały. Podobnie w święta, warto mieć pod ręką kilka dodatkowych prezentów, które pokażą, że pamiętaliśmy o naszych gościach.
Do wyboru mamy całe mnóstwo rzeczy, które nie zrujnują naszej kieszeni, a na pewno sprawią przyjemność obdarowanym. Poza wszechobecnymi słodyczami wśród dzieciaków zrobią furorę ruszające się kolorowe figurki- dla tych młodszych drewniane, fikające salta pajacyki i klocki, tym większym możemy podarować tańczące figurki lub gry. Te ostatnie sprawdzą się zresztą jako prezenty dla naszych przyjaciół, z którymi możemy rozegrać partyjkę bierek, czy domina. Tak naprawdę nawet taki drobiazgi, jak stylowe breloczki mogą być naprawdę miłą świąteczną pamiątką, wystarczy je tylko mieć pod ręką :) Te i inne gadżety znalazłam na stronie promotiontops.pl, ale tak naprawdę wybór zależy tylko od naszej wyobraźni, bo przecież paczuszki z samodzielnie upieczonymi pierniczkami, lub samodzielnie wykonana bombka będą równie urocze, pod warunkiem, że wręczymy je z sympatią i znajdą się pod choinką we właściwym momencie :)


 • Share:

You Might Also Like

4 komentarzy

 1. Świetne gadżety, dobry pomysł, bo nadają się i dla dużego i dla małego. Wspaniałych świąt życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadza się;) Tez mam czasem jakieś dodatkowe schowane na czarną godzinę...Czasem ktoś wpadnie niepodziewanie! Wszystkiego dobrego na święta!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł :) Będę musiała zastosować u siebie, tylko najpierw zrobię mały reserch po sklepach z upominkami

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta za nami, ale prezent lastminute się sprawdził :) dotarł nawet o czasie :)

  OdpowiedzUsuń