LUKSUSOWE AUTO DO ZADAŃ SPECJALNYCH

By Pakuj się Misiu! - 12/03/2017


Kilka dni temu ktoś na naszym blogu o podróżach Pakujsięmisiu.pl poprosił mnie o polecenie sprawdzonej wypożyczalni aut, z której usług korzystaliśmy przy okazji zwiedzania Lanzarote. Musiałam pogrzebać, żeby odnaleźć namiary na tę firmę, zwłaszcza, że była to wypożyczalnia, która nie chciała kosmicznie dużego depozytu, ani nie próbowała zarobić na nas sprzedając obowiązkowe ubezpieczenie auta.
Tym sposobem trafiłam na stronę firmy autocash24.pl, która świadczy podobne usługi, ale w Polsce. Wyświetliła mi się oferta wypożyczenia luksusowego samochodu w stolicy i oświeciło mnie :D Niedawno rozmawialiśmy o szczegółach organizacji 40 urodzin naszego przyjaciela, a że nasze imprezy zawsze wiążą się z jakimi szalonymi pomysłami, wykombinowałam, że wynajęcie na ten wieczór jakieś super ekskluzywnego i kapiącego luksusem auta z szoferem będzie wisienką na torcie.
Kontakt z firmą okazał się profesjonalny i przyjemny. Zaproponowano nam kilka limuzyn do wyboru, ceny okazały się również przystępne, a formalności proste. Mam nadzieję, że to będzie fajny dodatek do imprezy urodzinowej i- tak nam się na wesoło skojarzyło- wejście w dorosłe życie faceta z wielką pompą :)
  • Share:

You Might Also Like

0 komentarzy