LAZY DAY

By Ola Lewczuk - 6/18/2015


Dopada mnie chyba powoli przedwakacyjne zmęczenie materiału, bo mam wrażenie, że chociaż energia mnie rozpiera, to nie ogarniam wielu, ba... nawet podstawowych spraw! Ostatnie miesiące płyną mi bardzo szybko i wiem, że wzięłam na klatę dużo, ale chyba zorganizuję sobie jakieś oprogramowanie do zarządzania projektami, bo  zaczynam się gubić w gąszczy obowiązków a chcę maksymalnie wykorzystać ten cudowny letni czas i moc jaką ze sobą niesie! Mój EVERNOTE jest zapchany do cna, ale postanowiłam, że dziś będzie LAZY DAY :) Jutro obchodzę urodziny i postanowiłam, że z tej okazji zafunduję sobie blogową sielankę. Koniec czerwca niesie ze sobą zakończenie kolejnych projektów, a więc i szansę na urlop, więc zamiast uzbrajać się w cierpliwość dziś przenoszę się mentalnie na wymarzone plaże! Chodźcie ze mną!

 • Share:

You Might Also Like

9 komentarzy

 1. Ja rezerwuję miejsce na hamaku, a Tobie wspaniałych wakacji życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się też już mentalnie przenoszę na plażę :) właśnie zabukowałam hotel nad morzem! Wszystkiego dobrego z okazji urodzin :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, nawet mi tego wszystkiego nie pokazuj, bo ja jeszcze na wakacja muszę poczekać ;)
  Dobrego dnia Kochana

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa Zakynthos, och jakże ja bym chciała już móc tam wrócić:) Wszystkiego najlepszego Olu, samych spełnionych marzeń, dużo słońca i uśmiechu:) Uściski wielkie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem trzeba zrobić sobie taki lazy day, a później zabrać się do pracy z jeszcze większą chęcią i energią :)

  http://thenaturalminimalism.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. UUU Kochana przeniosłaś mnie w te boskie rejony ach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Każdy czasem potrzebuje takiego leniwego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Leniwy dzień potrzebny, czasami nawet tydzień, a do tego w takim raju to miesiąc mogłabym leniuchować z drinkiem z palemką :)
  Ściskam, M.

  OdpowiedzUsuń
 9. tez tak mam - tylko nadejdzie czerwiec a ja myślami dryfuje daleko, daleko na plaże, nad morza albo jeszcze nie wiadomo gdzie :)

  OdpowiedzUsuń