WALL ART GALLERY

By Pakuj się Misiu! - 9/24/2014

Stworzenie artystycznej przestrzeni wcale nie jest prostą rzeczą. Chciałabym zastąpić wiszące nad kanapą lustro obrazami i obrazkami, unikając jednocześnie sztampy, banalności. Oglądając wiele zdjęć prezentujących ścienne galerie przestaję się bać zestawienia ze sobą sztuki nowoczesnej i obrazów moich przodków. Jak wszystkie projekty w moim domu, ten też musi dojrzeć, muszę go dopracować, aby mieć pewność, że efekt końcowy nie będzie domagał się szybkich zmian. 


 • Share:

You Might Also Like

9 komentarzy

 1. świetne galerie:)))))))3 i 4 to moje faworytki:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też 3 rządzi :) Nie spodziewałam się, że taka różnorodność wygląda tak fajnie.

   Usuń
 2. Wszystkie są super ale czwórka jest idealna z tymi różnymi dodatkami, nie tylko ramkami, super !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie - ten fakt zestawienia i zdjęć/obrazków i dekoracji-pamiątek stanowi o sukcesie takiej galerii! :)

   Usuń
 3. Teraz stworzenie takiej galerii nie jest takie trudne , nie trzeba wbijać gwoździ wystarczy użyć samoprzylepne rzepy i po sprawie. Ja używam i muszę powiedzieć że bardzo się sprawdzają , łatwo jest też zmienić koncepcję w naszej galerii , no i najważniejsze nie ma dziur po gwoździach, więc do dzieła Olu .
  Fajne inspiracje :) Buziaki !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat w tym miejscu i tym pomieszczeniu taśma nie do końca będzie pasowała, ale bawię się tak zdjęciami na drzwiach w przedpokoju ;))) No i nie dziurawię drzwi :D

   Usuń
 4. Podobaja mi sie takie domowe galerie, ale myśle, że takie wystawy szybko sie nudzą. Poza tym wieszanie ramek ze zdjęciami na scianach od razu kojarzy mi sie ze zniszenianiami...:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację odnośnie niszczenia ;) W moim odczuciu takie wieszanie musi być dobrze przemyślane, ale nie martwię się o nudę- po prostu zmieniam zawartość ramki i nowa galeria gotowa ;)

   Usuń
 5. Świetne inspiracje! Zdjęcia na ścianie to niepowtarzalna ozdoba wnętrza nadająca mu indywidualny charakter.

  OdpowiedzUsuń