MOTOMIKOŁAJE, CZYLI MOTOCYKLIŚCI DZIECIOM

By Pakuj się Misiu! - 11/10/2017Chociaż listopad ledwo co za pasem, to już powoli świąteczny klimat wkracza w naszą codzienność. Ale niech Was nie zwiedzie późno jesienna pora- do akcji o której chcę Wam napisać przygotowujemy się od dawna ;) 

Co roku z okazji mikołajek w wielu miastach w Polsce są organizowane akcje MotoMikołaje. Jest to impreza których głównymi uczestnikami są motocykliści, choć nie tylko. Z powodu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia motocykliści kwestują na różnorodne cele. Jedni zbierają dla dzieci z domu dziecka inni na sprzęt dla szpitali. Łączy nas jedno: miłość do dwóch kółek i chęć pomocy innym. Swoim działaniem pokazujemy, że nawet zimą nasze serca są gorące. Motocykliści są kojarzeni najczęściej z adrenaliną i szybką jazdą - jako MotoMikołaje rozdajemy uśmiech i radość. MotoMikołaje w Białymstoku ruszyły po raz pierwszy w 2013 roku i od tamtej pory co roku jest organizowana akcja przez podlaskich motocyklistów. Co roku celem akcji była i jest pomoc dla Domów Dziecka w Białymstoku, Supraślu, Krasnem.

W ubiegłych latach braliśmy czynny udział w tej wspaniałej akcji (hehe, byłam chyba jedyną śnieżynką ze skrzydełkami pośród szanownego grona czerwonych MotoMikołajów ;)), w tym roku dołączając do grona organizatorów. Przygotowaliśmy się do tego bazując na doświadczeniach z poprzednich lat, korzystając z wiedzy innych (http://www.whatevent.pl/organizacja-koncertow/), ale przede wszystkim głęboko wierząc, że każdy nasz krok ma sens i nie możemy zawieść oczekiwania tych najmniejszych, ale najważniejszych bohaterów tego wydarzenia. Więc z tego miejsca serdecznie Was zapraszam, spotkajmy się podczas kwesty w Białymstoku w weekend 25-26 listopada w galeriach Alfa, Białej i Outlet! Jeśli macie ochotę i możliwość może wesprzeć akcję wpłacając co nieco na numer konta wskazany poniżej lub wziąć udział w licytacji, która będzie odbywała się 2 grudnia na naszej stronie facebookowej https://www.facebook.com/motomikolaje.bialystok/ :)
Serdecznie zapraszamy również do MotoPubu przy ulicy Młynowej, tam spotkamy się 2 grudnia na podsumowanie całej akcji! Lewa w górę! 

 • Share:

You Might Also Like

6 komentarzy

 1. Motocyklowi Mikołaje wzbudzają mój zachwyt ilekroć ich widzę. Uwielbiam motocykle. Świetna akcja Śnieżynko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gosiu, serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie! :)

   Usuń
 2. Cudowna inicjatywa. Tyle radości widać ba zdjęciach. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Monia, to jest niesamowita energia i moc!! :)

   Usuń
 3. Super inicjatywa i akcja. Życzę powodzenia

  OdpowiedzUsuń