PAKUJ SIĘ MISIU!

By Pakuj się Misiu! - 11/26/2017


Klamka zapadła! Wyjeżdżamy! Tuż po świętach pakujemy resztki makowca i wigilijny kompot i obieramy azymut na południe :) Zimowa pogoda nas nie rozpieszcza od kilku lat, ale gdzie może być piękniej niż w górach? Zachwycając się fantastycznymi krajobrazami Bieszczadów i wspominając z rozrzewnieniem nasze nasze zimowe wyjazdy do Zakopanego, Poronina, Murzasichle postanowiłam, że szkoda życia na ciepłe kapcie!
Z polecenia przyjaciół motocyklistów trafiłam na Perłę Południa i dalej nie musiałam już szukać. Cudownie miejsce w Beskidzie Sądeckim, gdzie czas zwalnia, a wiatr znad Tatr przynosi powiew wolności. Rzutem na taśmę na perlapoludnia.pl zrobiłam rezerwację i już przebieram nóżkami na myśl o wyjeździe! Przyznam szczerze, że przyda nam się odpoczynek od codzienności i niecodzienności, bo ostatnie tygodnie to życie dosłownie w locie.
Jeśli tylko praca nie pokrzyżuje nam planów chcemy spędzić tam kilka niesamowitych dni, oczekując na przyjście Nowego Roku. Okolica jest zjawiskowa, z dala od zgiełku i tłumu turystów, a jednocześnie tak blisko gór... Zaśnieżone szlaki mają swój nieodparty urok i chociaż grudniowy dzień nie daje za dużo czasu na podziwianie natury, to zamierzamy wykorzystać każdą godzinę. Poza zimowymi wędrówkami zamierzam w końcu spróbować jazdy na desce! Minęło już naprawdę dużo czasu od kiedy jeździłam na nartach, a że wyciąg będziemy mieli tuż pod nosem, liczę na naprawdę prawdziwy aktywny wypoczynek. A wieczorem? Totalny relaks w SPA... Jacuzzi, bicze wodne, masaże i wieczorne luzowanie przy grzańcu. Czy może być lepsza perspektywa zimowego wypoczynku?
  • Share:

You Might Also Like

1 komentarzy

  1. Anonimowy11/29/2017

    Mieszkam całkiem niedaleko, a nie wiedziałam, że tak piekne miejsce jest tuż pod nosem. Ale faktem jest, Beskidy zima są cudowne. Pozdrawiam. Ada

    OdpowiedzUsuń