PRACE TRWAJĄ, OGRÓD ROŚNIE

By Ola Lewczuk - 6/16/2016


Im cieplej tym szybciej kurczy się moja doba i brak mi czasu na siedzenie przed komputerem :) Prace w ogrodzie idą swoim tempem i z dnia na dzień przybywa w nim roślin i jest coraz porządniej. Powoli poznaję tajniki sadzenia i pielęgnacji, i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to miejsce będzie prawdziwą perełką. Przede mną trudne zadanie odbudowania trawnika, bo o ile nasadzenie gotowych roślin i wykończenie praktyczno-dekoracyjne (patrz: kamienne ścieżki, leżaczki, rabatki) wymaga głównie nakładów finansowych, to nowa trawa potrzebuje przede wszystkim czasu. Pięknie przyjął się Clematis, winogrona też mają się nieźle, więc mam nadzieję, że i trawka wkrótce się zazieleni. Ściskam Was z mojej zielonej oazy i przed końcem tygodnia zapraszam na urodzinowy konkurs :) 


 • Share:

You Might Also Like

13 komentarzy

 1. niesamowicie jestem ciekawa efektu końcowego, jak na razie zapowiada się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Praca wre :) Czekam na finał :)
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie perełką, będzie! Tylko trochę czasu, wysiłku i cierpliwości i będzie cudnie:) Ściskam Cię mocno:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że pracujesz i nie tracisz czasu :) Także gumowej doby życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ola, dużo pracy a potem ile radochy :) dawaj czadu mała!
  bużka

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że będzie bardzo różnorodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To z pewnością będzie prawdziwa perełka Już nie mogę się doczekać przyszłorocznego posta. Ja ostatnio odkryłam róże pnące, u Ciebie z pewnością wyglądałyby zjawiskowo. Pozdrawiam, ANia

  OdpowiedzUsuń
 8. Ogród zawsze domaga się opieki. Ja wczoraj walczyłam z karpą po pigwowcu. Oj myślałam ze nie dam rady. Dałam. Widać ze Ty też ciężko pracujesz ale efekt będzie zawsze wspaniały. Pozdrawiam i zapraszam da mnie :-).

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten ogród ma ogromny potencjał, wystarczy puścić wodze fantazji :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. ogrod to ciezka praca. az się boje swojego :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej Ola, piękny plan! Będzie super. Ogród uczy nas pokory i cierpliwości (kiedyś już o tym pisałam ;) ), ale każda chwila, jaką poświęca się roślinom, to wspaniała inwestycja, która na pewno się zwróci. Jest świetny porządek, będzie piękna ściana kwiatów i roślin.

  OdpowiedzUsuń