ALL ABOUT ARMCHAIR

By Pakuj się Misiu! - 5/20/2016


Mój pierwszy fotel wygrałam kilka miesięcy w konkursie organizowanym przez http://kdcmeble.com/ i zgodnie z zasadą darowanemu koniowi... postanowiłam nie nastawiać się na jakiś idealny mebel, który- tu ukłony- dzięki Waszym głosom trafił pod nasz dach. O konkursie możecie przeczytać tu, tymczasem dziś mogę z czystym sumieniem napisać, że to był strzał w dziesiątkę. Współpraca ze sponsorem, rozmowy o ostatecznym wyglądzie, realizacja i jakość mebla poszły jak z płatka. Dzięki wizualizatorowi dostępnemu na stronie sklepu wybrałam materiał i kolor obicia, odcień nóg i przyznam szczerze, to był dobry pomysł, żeby pokombinować z różnymi miksami- w końcu nie tak łatwo wpasować trochę przypadkowy element wnętrza do całej reszty.
A gdybym wybierała fotel teraz? Na co zwróciłabym baczniejszą uwagę? Na długość siedziska- inaczej mówiąc jego głębokość- to ważne jeśli chcecie wygodnie wyciągnąć nogi. Na wysokość zagłówka i komfortowe oparcie głowy :) Stopień miękkości- siedzenie na desce zostawmy na piknikowe ławki, w domu chcę mieć full relaks, z możliwością przyśnięcia z książka ;) Materiał- jego kolor i rodzaj weźcie pod uwagę nie tylko ze względów dizajnerskich, ale również praktycznych- możliwość czyszczenia, przyjemność dotyku, pamiętając, że koty i psy mogą równie chętnie na nim leżakować ;) 

 • Share:

You Might Also Like

7 komentarzy

 1. Wszystkie mi się podobają:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację, na to warto zwracać uwagę. Po co komu bowiem tylko pieknie wygladający fotel czy krzesło, jesli nie jest komfortowy, prawda? :)
  Dobrego dnia Kochana

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygoda, możliwość zagnieżdżenia się z książką i bujanie w obłokach. Jeśli te kryteria są spełnione zabieram fotel do domu:) I rzeczywiście porządnie sprawdzam meble zanim dokonam zakupu. A odkąd mam dzieci wiem, że także łatwość utrzymania ich w czystości jest ważna, co wcześniej nie było dla mnie takie oczywiste:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wkrótce będę mogła przetestować wygodę fotela 366- malutki, zgrabniutki, ciekawe czy mimo to wygodny? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda, że fotel również musi być praktyczny.
  Ważne aby łączył fajny, stylowy design z funkcjonalnością.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy5/31/2016

  tak sobie myślę, że połączenie designu z wygodą to chyba trudne zadanie :)

  OdpowiedzUsuń