PRZEDŚWIĄTECZNY SPOKÓJ

By Ola Lewczuk - 12/19/2014

Potrzeba mi siły i uśmiechu, radości z tego cudownego czasu i nadziei, że nadchodzący rok przywitamy z podniesionym czołem i w otoczeniu najbliższych. W tym moim wirtualnym świecie dziś po prostu piękne zdjęcia. Wszystkie, na widok których pomyślałam: Boże Narodzenie jest tuż tuż... Usiądźmy na chwilę z herbatą i w całej tej bieganinie, znajdźmy chwilę dla siebie. Patrząc na bliskich, patrząc na nasze życie, wypatrując pierwszej Gwiazdki...

Na koniec mam dwa Was dwa piękne trailery dokumentu Cząstka Podlasia. Ja wybieram się do kina i nawet jeśli ktoś twierdzi, że to tendencyjne, że słodkie, że kleszcze i pająki, to ja właśnie takie Podlasie znam i kocham... Może i Was zaczaruje ta magia. • Share:

You Might Also Like

6 komentarzy

 1. Biorę auto :), a Ciebie ściskam! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Nas dzisiaj naszła trochę smutna refleksja, że Świeta już za tydzien, za tydzien i po wszystkim. Jednak te przygotowania zawsze cieszą najbardziej, dlatego jak co roku, szkoda mi grudnia, że tak szybko mija, zdaje się, ze szybciej niż inne miesiące ;)
  Pozdrawiam goraco

  OdpowiedzUsuń
 3. Z przyjemnością obejrzałam wybrane przez Ciebie inspiracje i wczytałam się w słowa Twojego posta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze by mieć w sobie odrobinę spokoju w tym świątecznym zamieszaniu. Nie pędzić na ślepo, a wolniej iść zwracając uwagę ważne sprawy i innych ludzi. Inspiracje cudne!
  Pozdrawiam cieplutko-D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pieknie to napisałaś... bo cięgle tylko gonimy nie wiadomo dokąd.

  OdpowiedzUsuń