LUXXU'S COLOR TRENDS 2018

By Ola Lewczuk - 3/13/2018

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam kolor roku 2018 według PANTONE czułam się kompletnie rozczarowana- jak to ultra violet? Nigdy nie byłam fanem tęczowych barw, ale fiolet jest jedną z takich, których próżno szukać w moim najbliższym otoczeniu. Z tym większą radością obejrzałam najnowszy katalog LUXXU'S i ich propozycję kolorów, które zdominują wnętrza w tym roku. 
Biel, czerń, szarości, czerwień i to wszystko okraszone złotem! Silne, zdecydowane, energetyczne, a jednocześnie z różnych kombinacji można wyczarować coś łagodnego i relaksującego. Brakuje mi takich kompozycji na co dzień- jeśli już pojawia się biel to najczęściej po to, by zdominować wszystkie inne barwy, jeśli mamy szarość, to w nudnych, przewidywalnych kompozycjach. 
Tymczasem najnowszy katalog L to wersja 'na bogato' i fajnie, bo skandynawskie minimalistyczne wnętrza powoli stają się nudne ;) 
Przy okazji wiosnnych porzadków chciałam Was zapytać jakie macie pomysły na zbędne książki? Postanowiłam rozstać się z kilkoma pudłami książek, których nie dażę zbytnim sentymentem, jednak nie umiałabym oddać ich na makulaturę. Pomyślałam, że może odsprzedanie książek byłoby fajnym wyjściem, bo nie dość, że otrzymają nowy dom, to jeszcze dzięki takiej transakcji zdobędę fundusze na nowe pozycje :) Czy znacie może stronę https://tezeusz.pl/info/skup-ksiazek-w-lodzi lub inne miejsce, które zajmuje się skupem książek? Może macie jakieś doświadczenia lub podsuniecie mi inne pomysły na zagospodarowanie zalegającego ksiązkowego archiwum? Czekam na Wasze rady!

  • Share:

You Might Also Like

3 komentarzy

  1. Szary i biały prezentują się ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak, taka czerwień, przygaszona jak na tym maźnięciu z napisem red :) Podoba mi się bardzo :) Nawet chciałam na przedpokoju jedną ścianę tak walnąć, ale niestety chyba pomysł nie przejdzie - chyba ;)

    OdpowiedzUsuń