BLIŻEJ NATURY

By Ola Lewczuk - 9/06/2015


A jakie są Wasze sposoby na zbliżenie się do natury bez wychodzenia z domu? U nas od lat taką rolę odgrywa akwarium :) Zdjęcie via http://plantica.pl/.
Moim sposobem na przyrodę na wyciągnięcie ręki jest nasze akwarium. Od zawsze marzyłam o szklanym domku z rybkami- mogłam siedzieć i patrzeć na nie przez bardzo długi czas, wrzucając im co chwilkę coś do jedzenia (och, ile razy je przekarmiłam!) i ciesząc się kiedy pływały wzdłuż akwarium patrząc na moje palce po drugiej strony szyby. Teraz również mam akwarium i dziś tym małym obserwatorem podwodnego życia została moja chrześniaczka. Kiedy patrzę na nią widzę swoją dziecięcą radość z tej małej namiastki przyrody :)

 • Share:

You Might Also Like

6 komentarzy

 1. Jak dla mnie nie ma piękniejszego połączenia jak biel z prawdziwym drewnem. A jak dodamy nieco zieleni, najlepiej tej żywej (!) to nic więcej nie trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie połączenie! :) Biel, drewno i kapka zieleni.
  Pozdrawiam, Marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Biel i drewno to naprawdę fajne połączenie, do tego wiklina i jest komplet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wnętrza :) Proste, naturalne, ale i efektowne. Lubię naturalne drewno we wnętrzach, a w tym mieszkaniu prezentuje się drewno cudownie :) Świetne są subtelne dekoracje.
  Pozdrawiam ciepło !

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie. Bardzo lubię takie połączenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię połączenie bieli i drewna. Jest naturalne, niewymuszone, a wnętrza są bardzo przytulne.

  OdpowiedzUsuń